PAPIROOM

Haberleri ve içerikleri kullanıcıların oluşturacağı, gündeme veya günlük hayata dair birçok farklı konunun konuşulacağı ve paylaşılacağı bir sosyal medya platformu yaratabilir miyiz? Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital platformu Papiroom; fikirlerin, bilgilerin görüşlerin ve haberlerin paylaşıldığı, yorumlandığı ve takip edildiği kişisel ve dijital bir gazete.

Papiroom sosyal paylaşım platformu, kullanıcıların kişisel gazetelerini oluşturup kolayca kendi içeriklerini üretebildiği “özgür medya” sloganıyla yola çıkmıştır. Sosyal medya alanında konseptleşerek dünyada ilk kez uygulanan gazete oluşturma platformu olan Papiroom’un Android ve iOS uygulamaları da mevcuttur.

Gündeme dair veya gündem dışı gelişmelerin olmasının yanı sıra günlük hayatın kolayca haberleştirilebildiği Papiroom’da herkese yer var. Değişecek gazete ve habercilik kavramları sonucu oluşacak açığı kapatacağını savunan Papiroom; kitlelere online bilgi, fikir, deneyim, görüş ya da haber ulaştırırken içerisinde bulundurduğu reklam aracı ile gelir elde etme şansı sunuyor.

  • Strateji Geliştirme, Tasarım, Yazılım, Dijital Pazarlama
  • Proje Yöneticisi: Uğur Gülsevim
  • Proje Ekibi: Tolga Yolal, Mehmet Güner
Pr Yazılım Papiroom Projesi
Pr Yazılım Papiroom Projesi
Pr Yazılım Papiroom Projesi
Pr Yazılım Papiroom Projesi
Pr Yazılım Papiroom Projesi

PULLUK

İNCELE
İLETİŞİM HEMEN TEKLİF AL PROJELERİMİZ
HEMEN TEKLİF AL