PULLUK

Çiftçilerin ve alıcıların talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek; aracı masraflarını ortadan kaldırırken, kaliteli ve doğrudan alışverişi destekleyecek bir e-ticaret platformu yapabilir miyiz? Tarım ve hayvancılık alanında üretici ve son alıcıyı buluşturan, yeni nesil alışveriş anlayışına sahip pulluk.com artık sizlerle.

Üretici ve son alıcı arasında varolan aracı engeli; ürünler üzerinde fiyat artışı, ürünlere ulaşım zorluğu ve pazar karışıklığını ortaya çıkarıyor. Türkiye’nin dört bir yanında özenle ve emekle yetiştirilen meyve, sebze, hububat, küçükbaş, büyükbaş ve kümes hayvanlarının alıcısıyla sorunsuz bir şekilde buluşmasını hedefleyen pulluk.com, komisyoncuyu ortadan kaldırarak “İyi Mamül, İyi Alışveriş” sloganıyla Türkiye’nin en büyük sanal pazar yerlerinden biri olmayı hedefliyor.

Sistem üzerinden kolaylıkla oluşturulan ilanlar; detaylı aramalar ve uygun dopinglerin de yardımıyla alıcılarıyla buluşuyor. Adil ve iyi fiyat politikası, teklif alma-verme ve pazarlık süreçleriyle destekleniyor. pulluk.com hem üreticiye hem de alıcıya kazandırmayı hedefleyen, mahsullerin satışında komisyoncu problemini ortadan kaldırmaya yönelik bir projedir.

  • Proje Geliştirme, Yazılım, Tasarım
  • Proje Yöneticisi: Uğur Gülsevim
  • Proje Ekibi: Tolga Yolal, Mehmet Güner, Mert Pehlivanoğlu, Buse Kalfa
Pr Yazılım Pulluk Projesi
Pr Yazılım Pulluk Projesi
Pr Yazılım Pulluk Projesi
Pr Yazılım Pulluk Projesi
Pr Yazılım Pulluk Projesi

HUMANUP

İNCELE
İLETİŞİM HEMEN TEKLİF AL PROJELERİMİZ
HEMEN TEKLİF AL