YAZILIM HİZMETLERİMİZ

Hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz!

Mühendislerin ağırlıkta olduğu; hem genç hem yaratıcı ekibimizle sonuç odaklı bir çalışma prensibiyle projenin hedefe en doğru adımlarla gitmesini sağlıyoruz.

Teknolojiye uyumunuzu hızlandıracak, basit ara yüzü ve güçlü güvenlik altyapısıyla işletmenizin ihtiyacına uygun yazılımlar geliştiriyoruz.

Pr Yazılım ÖZEL YAZILIM

// ÖZEL YAZILIM

Paket Programlar ile istediği proje yönetimini sağlayaman firmalar için özel olarak terzi dikimi yazılımlar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz süreç yazılımları, müşteri yönetim yazılımları ve Özel ERP yazılımları ile fırmanıza ait tüm işleri tek bir yazılım ile kontrol altına alabilirsiniz.
Özel yazılım geliştirme sürecinde, proje yönetim yazılımı ile tüm akışı takip edebilirsiniz.
Firmanızın ihtiyaç duyduğu özel yazılımlar ile işlerinizi kolaylaştırıyor, tüm süreçleri raporlu ve tam zamanında teslim ediyoruz.

Pr Yazılım WEB TASARIM

// WEB TASARIM

Dijital dünyanın trendlerini yakından takip ediyor; modern tasarımlarla talep ve isteklerinize yönelik kullanıcı deneyimi odaklı tasarımlar çıkarıyoruz.


İzmir Web sitesi ajansı ve izmir websitesi fiyatları kurumsal websitesi yapımı ve hazırlanması web tasarım ajansı izmir web tasarım

Pr Yazılım MOBİL UYGULAMA

// MOBİL UYGULAMA

Hayal ettiğiniz projeleri mobil uygulama olarak hayata geçiriyoruz. Dijital dünyanın trendleri doğrultusunda kullanıcı davranışlarına uygun uygulama ara yüzleriyle kullanıcılara son derece kullanışlı uygulamalar sunuyoruz.

İzmir Mobil Uygulama Yazılımı, Mobil Uygulama Geliştirme ve Tasarımı, Mobil Uygulama Fiyatları ve Mobil Uygulama Fikirleri, App Uygulama, Iphone için uygulama , iOS mobil uygulama tasarımı ve yazılımı, Android için uygulama

Pr Yazılım START-UP ÇÖZÜMLERİ

// START-UP ÇÖZÜMLERİ

Girişimlerinizi ihtiyaç duydukları alanlarda destekleyerek hızla büyümelerini sağlıyoruz. Girişimcilerin fikirlerine veya şirketlerine yenilikçi stratejiler geliştirmek için farklı alanlarda çözümler üretiyoruz.


Özel Proje Yazılımı, İzmir En iyi Yazılım Firması İzmir'de Girişimci Yazılımcı İzmir Yazılımcıları, En iyi yazılım firması nerede ?

DİJİTAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİMİZ
GELİN TANIŞALIM
İLETİŞİM HEMEN TEKLİF AL PROJELERİMİZ
HEMEN TEKLİF AL